Powiększanie ust z Kliniką Miracki

aed1f7601958c824ec2026179c24a200640000

Wybrałam się do Kliniki Miracki w celu powiększenia ust trafiłam do Dr Agnieszki Lew-Mirskiej, która przeprowadziła ze mną wywiad lekarski mający na celu wyeliminowanie ewentualnych skutków ubocznych iniekcji. Poinformowała mnie o wszelkich przeciwwskazaniach , a także o efektach ubocznych takich jak grudki , siniaki , opuchnięcia. W moim przypadku Pani doktor zamiast tłumaczyć przebieg zabiegu musiała uspokajać, żebym nie uciekła z fotela. – czy tylko ja się tak bałam? Uspokajała mnie ze nie będę karpiem (jestem jedna z tych pacjentek, które chciałyby duże jędrne usta jednocześnie, żeby nic nie zmieniło się w moim wyglądzie). Po rozmowie zaczęłam wypełniać formularz składający się z pytań dotyczących m.in. uczuleń, przebytych chorób itp. Następnie podpisałam zgodę na wykonanie zabiegu powiększania ust. Zawierała ona informacje na temat preparatu wybranego do zabiegu oraz listę potencjalnych skutków ubocznych. Moja skora wokół ust została znieczulona przy pomocy kremu znieczulacjacego emla.Po upływie 30 min usta były znieczulone i  Pani doktor przystąpiła do iniekcji żelu wypełniającego.Moje wargi (zarówno górna jak i dolna) zostały nakłute kilkanaście razy. Wprowadzona substancja w moim wypadku  1 ml NEAUVIA INTENSE LIPS została delikatnie uformowana i wymodelowana. Następnym razem dam się namówić na RESTYLANE LIP VOLUME Z LIDOCAINE z dodatkowym znieczuleniem.


14658436_1212238915500316_933935672_n

Po zabiegu przez około 5 dni utrzymywał się obrzęk i opuchlizna ust. Wedle zaleceń pani doktor nie uciskałam , nie wykonywałam intensywnych odkształceń mimicznych – chociaż prawdę mówiąc nawet nie miałabym jak usta bolały niemiłosiernie. Następnego dnia na moich wargach pojawiły  się siniaki ,a także grudki. Cała wizyta trwała około godziny i kosztowała mnie 900 zł. Po zabiegu lekarka przekazała mi zalecenia po zabiegowe takich jak picie dużej ilości wody ,a także smarowanie ust maścią ,która łagodzi opuchliznę.


Jestem zadowolona z zabiegu. Usta wyglądały dokładnie tak, jak chciałam: były większe i ładniejsze, ale bez efektu przerysowania. Powiększenie ust – kiedyś temat tabu dzisiaj my kobiety traktujemy  zabieg podobnie jak pójście do fryzjera .

 
Powiekszenie ust zalety:

Poprawa kolorytu, ujędrnienie, poprawa kształtu

Pierwsza myśl ?  Bede miała nowa twarz !

 

Anit.

 

 

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Powiększanie ust z Kliniką Miracki"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Frenchy
Gość

I lillratey jumped out of my chair and danced after reading this!