​Przedłużane rzęsy czy serum? Kilka porad I ostrzeżeń!

wp-1483395588885.jpeg

Co wybrać serum czy przedłużanie rzęs?
Według swoich doświadczeń zdecydowanie wybieram przedłużanie!

Stosowałam serum “R**LASH”(nie chce robic nikomu antyreklamy dlatego nie podaję całej nazwy) oraz dosyć popularna do kupienia w sieciówkach typu rossmann “L 4 L”. Niestety po tym pierwszym dostałam zapalenia spojówek, moje oczy były całe przekrwione I kręciło mi się w głowie. Ale dałam szanse jeszcze L4L. Niestety na powiekach pojawiły się czerwone szramy. Sprobowałam jeszcze raz I ponownie to samo. Po kilku godzinach szramy zeszły ale niesmak pozostał.

Oczywiście to tylko moja opinia I każdy powinien podejść indywidualnie do sprawy.
Wszystkie kochamy długie rzęsy!

Dodają nam kobiecości I dzięki nim czujemy się pięknie. Co jeżeli nie serum?

Polecona stylistka rzęs, pracująca na dobrych produktach! 

Od 2 lat doczepiam rzęsy regularnie. Czasem daję im miesiąc przerwy raz/dwa razy w roku. Jeżeli stylistka rzęs jest dobra powinny się trzymać ok 4/5tygodni. Koszt zabiegu od 90 do 400zl. Ale na prawdę warto!


Jak dbać o rzęsy?
1. Pierwsze 48 godzin po przedłużeniu rzęs musimy szczególnie uważać ponieważ w takim czasie zachodzi proces  wiązania kleju. Pamiętajmy aby nie korzystać wtedy z sauny, nie brać gorących kąpieli oraz nie robić zabiegów podczas, których jest używana para wodna. Może to osłabić działanie kleju.
2. Do demakijażu oczu NIE stosujemy preparatów, które zawierają tłuste substancje I olejki(płyn dwufazowy zdecydowanie odpada w tym czasie!).

Natomiast możemy używać płyn micelarny(jednak zwracajcie uwagę na skład żeby nie było tłustych dodatków).
3. Kremy wokół oczu? Tak, ale oczywiście nie tłuste(PS. Zawsze uważajmy na kremy w okolice oczu I rzęs).
4. Nie używajmy zalotki! Rzęsy mogą się zniekształcić! Za to poprośmy stylistkę o mocniej podkręcone rzęsy.
5. Nie myślcie, że kobiety z przedłużonymi rzęsami nie robią demakijażu oczu! Otóż robią tylko DELIKATNIEJ:) za pomocą patyczka kosmetycznego I płynu miceralnego.
6. Nie pocieramy powiek I oczu.
7. Starajmy się nie wyrywać rzęs! One same odpadną razem z naszą naturalną(faza wzrostu każdej rzęsy jest inna także spokojnie nie zostaniecie bez swoich) lub też w momencie, kiedy klej już nie trzyma.
8. Spanie na brzuchu? Wystrzegajmy się tego:) chyba nie muszę tłumaczyć.
9. Tusz do rzęs? Tylko w nadzwyczajnych przypadkach. Jednak myślę, że kiedy dobrze przedstawimy stylistce jakie rzęsy chcemy tusz w zupełności nie będzie potrzebny.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar